Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çaldatmaışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, tutarlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Körpeler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir sene sürmesi planlanan devinme emniyetsiz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en majör gençlik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek olağanmafevkü bir beklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Terbiye Bakanı, Gencelme Spor Bakanı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü bağırsakin tarihlerinde ilk öğün protokol imzalatarak sosyal konularda yan yana devinme etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş sundurmaında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile anahtar eğitimi almıştır. Burayı da majör bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birhayli proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birhayli başarılı çaldatmaıştıynet imza atmıştır.
Yeniden ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki üstelikındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en majör kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve öbür ülkelere model gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun çıbankanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz bağırsakin kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası tesisa, çaldatmaışmalar ve projeler konusunda payanda vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir