Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, ihtisas alanlarıyla hakkındalarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya doğruca olarak zatî isteklerini tatmin eylemek dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu laf hakkında henüz detaylı bir şekilde veri çekmek içim blog nedir adlı tasarmı okuyabilirsiniz.

# Temellamadan önce devir kaybetmemeniz adına blog açmadan önce adlı tasarmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu dahi bilmiyorum” diyenler dâhilin bile blog insan önerileri veya domain önerileri tasarm tam size bakarak.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin ihtisas alanları, inceleme yetenekleri gibi belli bir yalnızçta tasarlabileceği gibi; her sektörden veya her fikirden biraz toparlayarak da website oluşturmak mümkündür.

Kısaca bir gün uygulayım bilimi konusunda veri sunulurken; vesair gün, siyasetle ilgili paylaşımları blog gönülğinize muvafık bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çittihaz konusunda video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki gün rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Dakikaımı Allıkır?
Website düzenlemek 2022 tarihinden itibaren artık çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır veri ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz olabilir. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde veri çekmek dâhilin elbette blog açılır tasarmı okumanızı öneririm.

blog düzenlemek devir almaz
Döneminızı matlup yekta şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (saha adı) var ise o devir ağırbaşlı anlamda nöbetiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevdiği tasarları sermek, bu tasarlara özgün video ve resimler çekmek henüz uzun devir alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale tasarp yayınlayanlar da var. Kısaca bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Emtia Evet?
Bu nöbete mirlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi düzenlemek dâhilin çok varlık harcayacak mıyım?” dır.

blog düzenlemek kaç varlık
Cevap “Hayırlı” Web sitesi düzenlemek dâhilin kesinkes öyle erdemli miktarlarda varlık harcamanıza ister yasak. Siteyi kendiniz açacağınız dâhilin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den aşağıya bünyelmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 bülten $20-25.

Sadece domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir rakam tutacak. Kısaca mahiye sadece $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize bülten 20-25 Dolar gibi bir rakama gelecek. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Ne?
Esasta bunun bir çok sebebi olabilir, ancak en popülerleri:

Evden varlık edinme dâhilin kent düzenlemek : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak varlık doğrultmak dâhilin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, bazenları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten varlık edinme konusunda en elleme yöntemlerden biri kent tesis etmek ve kent açmaktır.
1 yol öğren 1000 yol yap : Bir kat blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu nöbeti kendiniz dâhilin bir varlık edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini dışa vurum eylemek dâhilin : Sadece blog sermek, kendi duygularını mirkaları ile parsellemek dâhilin blog açanlarda var. Hatta bu eşhas bazı öyle popüler oluyorlar ki on binlerce şahsiyet tarafından siteleri izleme ediliyor.
Varolan nöbetinizi yükseltmek dâhilin : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok henüz okkalı kesime ulaşırlar.
Blogger yapmak dâhilin. “Blogger” kısaca blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde sosyal iletişim ortamı mutavassıtlığı ile yayıldığından çok popüler bir meal evet. Bu eşhas bazı hayatlarını bazı ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine mevla olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu nöbetlerden erdemli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse kent tesis etmek dâhilin 10 neden tasarma da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir