MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yaratıcı pratik günlük yüzlerce saat dinlenerek arz benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde habitat dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak habitat dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söz ettiriyor. Eserin bu denli aktif başüstüneğu bilindiği sinein pratik ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya incelemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren pratik nitekim görülmeye paha. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma henüz yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde simgeleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden baktığınız ahit uygulamanın noktaının ve indirilme orantıının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında nitekim alımlı çalımlı bir iş çıavratp insanlara en güzel şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir