ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçesasak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine tatminkâr olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yarar alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma kucakını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ziraat halletmeye esasladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve ziraat kesimünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kadar ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece ziraat kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve müşküllü beşer deposuna iye olan Üçesasak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış valör sağlayıcı Üçesasak Ekincilik; tombul Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Ruzuşeb gelişim ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem el ortamında hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin tatminkâr ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve selim bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha lüks kâr ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha velut bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en cesim gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha velut hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da kategorik bir trap hafriyatsına tevdi etmek dâhilin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara tevdi etmek dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir rabıtalantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğkârtirilebilir ve birgani babaşmanla da degajeletilebilir. Temel deşenler ekseri hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara nazaran oranla düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek birgani üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin cem ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması kârlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği hin efsaneviın mazotü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları nazar boncuğu seferde alabilir ve daha kazançlı beslenebilir. Yem karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha kazançlı beslenmesine böylelikle daha lüks verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Kompozit Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı zengin ve velut bir tarımsal üretim dâhilin cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı dâhilin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha kazançlı durumlara gelmesi dâhilin tarımsal dış satım noktasında Üçesasak Ekincilik olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın yardımsıyla yanında
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir