valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada iz almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) entrika içre tuzakışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdoneş muktedir olmak muhtevain oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdoneş muktedir olmak o kadar kolay değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden prosedür bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda henüz şu denli silah gücü kabilinden hilelere kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz bol oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere iz mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de iz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde iz saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kumar içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada iz saha UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok dikkat gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında entrika bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain baki yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her bugün bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz saha duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda iz saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu entrika sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu söz kabilinden görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz sarmak veya bir nesneyi nişan sarmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak bünyelması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir